Projekt RAB

Představení projektu

 

Záměr založit firmu MK Real Holding s.r.o. vznikl na základě zjištění, že je potřeba diversifikovat rizika jednoho odvětví podnikání a efektivně použít vydělaný kapitál. 

Projekt Vinery Apatmány Ráb je naprosto výjimečný svou polohou a předpokladem výnosnosti. Strategický cíl je nabídnout zákazníkům výjimečné služby na výjimečném místě. Původní záměr byl postavit apartmánový komplex ve vinici a nabídnout zákazníkům vysoký standard ubytování, který na osrově Ráb chybí. Na základě průzkumu trhu a situace v dané oblasti jsme usoudili, že je potřeba nabídnout zákazníkům i další kvalitní služby.

 

 

Ubytování

 

Ubytování v 40 moderních typizovaných Mobilheimů vyráběných na míru pro firmu MK Real Holding s.r.o.. Domy jsou vyrobeny podle norem CE 1647, v kvalitě „Nadstandard“ a budou umístěny na pozemku o výměře 17 143 m2. Každý z domu bude mít své soukromý a plnit nejvyšší standard ubytování v dané lokalitě. Vnitřní vybavenost apartmánů bude odpovídat 4* vycházejících z Chorvatské certifikace hotelového ubytování. Ke každému apartmánu bude vystavena terasa a bude obklopen zelení, která jej současně ochrání od ostatních domů, přičemž bude zachován výhled na moře. Konkurence výše popsaného typu na ostrově Ráb není a podle informací ze statistiky převyšuje poptávka 51 % možné nabídky. I tak jsme raději počítali s rizikem nevytíženosti 30%.

 

Gastronomie

 

Nedílnou součástí celého komplexu bude výstavba dvou restaurací a tří jednotek rychlého občerstvení typu „Pivo, limo, klobása - Rozveselí rozjásá“. Restaurace budou umístěny v areálu vinice a jednotky rychlého občerstvení budou na pláži, kde se očekává návštěvnost i neubytovaných návštěvníků. Podle průzkumu z minulé sezóny se každý den na toto místo vydalo 300-500 lidí. Každá jednotka bude cílit na jiný typ zákazníků. Konkurence se v této konkrétní lokalitě nevyskytuje.

 

 

Závěr

 

Dlouhodobý cíl je uvést do provozu ubytovací areál apartmánů a vybudovat stabilní místo pro odpočinek klientů, kteří žádají vyšší nadstandard ubytování a služeb.

Ostrov Ráb je dlouhodobě poptávaný od klientů z Chorvatska, Německa, Rakouska, Itálie. V letních měsících chybí dostatečná kapacita ubytování a hlavně požadovaná úroveň ubytování a služeb.

Jako jedinou možnou konkurenci na celém ostrově spatřujeme areál Padova Camping Resort, jehož podoba a ceník je součástí tohoto dokumentu. Pro nadcházející sezónu 2019 je již nyní celá kapacita ubytování v tomto resortu vyprodaná.

Vzhledem k znalosti místních poměrů a osobních vztahů, počítáme se zaměstnáním místních obyvatel a odborníky z oboru hoteliérství z ČR.

 

Kontakt - tel. 608373535

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2024