Projekt Honda Děčín

MY MOTOCYKL POSTAVÍME, VY SE ROZHODNETE KAM JET

DNA závodního stroje je v každém motocyklu, který vyrobíme.

Sny v pohybu

Ve společnosti Honda stavíme motocykly s nadšením – jezdec a jeho cesta jsou klíčem ke všemu, co děláme. Za konstrukcí každého vyrobeného motocyklu stojí naše tradice ze závodních okruhů, dotažená k dokonalosti. Proto myslíme na každý sebemenší detail. Když jedete svým strojem Honda po silnici, chceme, abyste cítili stejnou radost, jakou jsme cítili my při jeho výrobě.

Hodnota života se dá posuzovat i podle toho, kolikrát se vám nadšením rozproudí krev v žilách.

NÁŠ ZAKLADATEL SOICHIRO HONDA

Nechte se vést zvědavostí

Zvědavost – jinak řečeno touha po vědění – je zábavná věc, a my tu naši uspokojujeme bořením zažitých konvencí. To posouvá naši techniku dál. Už v roce 1990 jsme si říkali, proč motocykly nemají airbagy. Byla to jednoduchá otázka. A po patnácti letech, dlouhém výzkumu a zkouškách se náš model Gold Wing stal prvním motocyklem na světě, který je jím vybaven. Někdy jsou ty nejlepší nápady doslova přímo před vámi, ale k jejich dotažení je potřeba čas.

Vyladěný výkon

Naše zkušenosti ze závodních okruhů přináší nejrůznější nové nápady a staly se podnětem pro použití špičkové techniky ve všech našich silničních motocyklech. Tímto způsobem si inovativní technologie, jako je dvouspojková převodovka (DCT) a písty s technologií nízkého tření, našly svou cestu do motocyklů – od superbiků po skútry. Skvělé, že? To je ale jenom začátek. Nevíme, co nás čeká v budoucnu, ale nemůžeme se dočkat, až to zjistíme.

Celkový náhled

Vliv našich produktů na životní prostředí je pro nás stejně důležitým faktorem jako nejnovější technologie. Proto se aktivně podílíme na rozvoji nápadů, jejichž cílem je změnit svět k lepšímu. Jedním z nich je systém automatického vypnutí motoru při volnoběhu. Umožňuje vypnout motor, pokud uvíznete v dopravní zácpě nebo zastavíte na semaforu, čímž šetří palivo. Dalším je naše naprogramované vstřikování paliva (PGM-FI) – motory, které jsou jím vybaveny, mají vyšší výkon a nižší emise.
 

Neustále se snažíme vyvíjet dokonalejší technologie, které jsou ohleduplnější k naší planetě. Koneckonců ekologické inovace nám umožňují užívat si více zábavy než kdy předtím. A z toho má Honda radost.

 

Kontakt - tel. 608373535

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2024